VII Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy

Żródło: KM PSP Legnica

31 sierpnia 2018 r. w miejscowości Spalona na boisku „Orlik” już po raz siódmy odbył się coroczny turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy.
W rozgrywkach wzięły udział 4 zespoły. Po emocjonujących meczach, w których w większości padało dużo bramek zwycięzcami okazali się strażacy z JRG nr 2 Legnicy, którzy po raz trzeci z rzędu zdobyli mistrzostwo.

Warto podkreślić, że po raz pierwszy gospodarzami turnieju byli strażacy z JRG nr 1, którzy stanęli na wysokości zadania, zapewniając organizację turnieju na najwyższym poziomie.

W rozegranym turnieju padły następujące wyniki:

KM PSP Legnica :  JRG nr 2 Legnica  2:6

JRG nr 3 Chojnów : JRG nr 1 Legnica  5:1

KM PSP Legnica: JRG nr 1 Legnica 2:0

JRG nr 2 Legnica : JRG nr 3 Chojnów 2:0

JRG nr 3 Chojnów : KM PSP Legnica 2:4

JRG nr 2 Legnica : JRG nr 1 Legnica 7:1

Końcowa klasyfikacja turnieju:

  1. JRG nr 2 Legnica – 9 pkt
  2. KM PSP Legnica – 6 pkt
  3. JRG Chojnów – 3 pkt
  4. JRG nr 1 Legnica – 0 pkt

Spotkania rozgrywane były w systemie 5 + bramkarz w czasie 2 x 11 minut.

Puchar i dyplomy wręczał Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy mł. bryg. Wojciech Huk, który grał w reprezentacji tut. Komendy. Pomimo twardej męskiej gry nikt nie odniósł kontuzji. Po rozegraniu turnieju zorganizowany był tradycyjny grill, podczas którego zawodnicy mogli zregenerować siły i wspólnie się integrować.

Komenda Miejska PSP w Legnicy składa podziękowania dyrektorce Gimnazjum w Spalonej Pani Jolancie Kozuli za udostępnienie boiska „Orlik”.