Wyniki zawody pożarnicze 2019

Wyniki zespołowe – sztafeta 4x 100
Miejsce Drużyna Czas
bieg 1 bieg 2 zaliczony
1 KP PSP Ząbkowice Śl 76,84 66,52 66,52
2 KP PSP Milicz 72,47 68,44 68,44
3 KP PSP Kłodzko 70,19 74,72 70,19
4 KM PSP Wałbrzych – – 71,91 71,91
5 KP PSP Trzebnica 77,77 72,65 72,65
6 KM PSP Jelenia G 73,20 – – 73,20
7 KP PSP Wołów 73,69 83,79 73,69
8 KP PSP Lubań 77,90 73,98 73,98
9 KP PSP Świdnica 74,60 85,52 74,60
10 KP PSP Dzierżoniów – – 74,78 74,78
11 KP PSP Środa Śl 75,00 – – 75,00
12 KM PSP Wrocław 76,12 – – 76,12
13 KP PSP Oława – – 76,22 76,22
14 KM PSP Legnica 76,59 95,69 76,59
15 KP PSP Polkowice 78,28 77,03 77,03
16 KP PSP Lwówek Śl 80,10 – – 80,10
17 KP PSP Zgorzelec 81,27 81,46 81,27
18 KP PSP Złotoryja 81,69 – – 81,69
19 KP PSP Góra 84,59 – – 84,59
20 KP PSP Strzelin – – 84,73 84,73
21 KP PSP Głogów – – 85,12 85,12
22 KP PSP Kamienna G 87,40 – – 87,40
23 KP PSP Jawor 92,15 – – 92,15
24 KP PSP Oleśnica – – 92,93 92,93
25 KP PSP Lubin – – 93,35 93,35
26 KP PSP Bolesławiec – – – – – –
Wyniki zespołowe – ćwiczenie bojowe
Miejsce Drużyna Czas
próba 1 próba 2 zaliczony
1 KP PSP Kłodzko 30,28 28,40 28,40
2 KP PSP Ząbkowice Śl 32,67 29,50 29,50
3 KP PSP Trzebnica 43,63 32,15 32,15
4 KM PSP Wrocław 33,80 32,25 32,25
5 KP PSP Lwówek Śl 37,36 32,44 32,44
6 KP PSP Lubań 53,15 33,47 33,47
7 KP PSP Zgorzelec 35,56 34,21 34,21
8 KP PSP Złotoryja 56,31 34,50 34,50
9 KP PSP Środa Śl 44,03 35,63 35,63
10 KM PSP Wałbrzych 52,25 35,68 35,68
11 KM PSP Legnica 39,56 36,10 36,10
12 KP PSP Polkowice 36,87 36,15 36,15
13 KP PSP Dzierżoniów 37,00 – – 37,00
14 KP PSP Lubin 54,40 37,75 37,75
15 KP PSP Oława 39,82 38,91 38,91
16 KP PSP Kamienna G 43,69 39,03 39,03
17 KP PSP Oleśnica 43,06 39,66 39,66
18 KP PSP Strzelin 40,07 41,68 40,07
19 KP PSP Jawor 53,34 41,03 41,03
20 KP PSP Głogów 43,62 – – 43,62
21 KP PSP Świdnica 49,53 44,37 44,37
22 KP PSP Wołów 47,22 59,10 47,22
23 KM PSP Jelenia G 48,38 – – 48,38
24 KP PSP Bolesławiec 58,25 53,14 53,14
25 KP PSP Góra – – 58,30 58,30
26 KP PSP Milicz – – – – – –
Wyniki drużynowe – klasyfikacja końcowa
Miejsce Drużyna Miejsce
sztafeta bojówka Ogółem
1 KP PSP Ząbkowice Śl 1 2 3
2 KP PSP Kłodzko 3 1 4
3 KP PSP Trzebnica 5 3 8
4 KP PSP Lubań 8 6 14
5 KM PSP Wałbrzych 4 10 14
6 KM PSP Wrocław 12 4 16
7 KP PSP Środa Śl 11 9 20
8 KP PSP Lwówek Śl 16 5 21
9 KP PSP Dzierżoniów 10 13 23
10 KP PSP Zgorzelec 17 7 24
11 KM PSP Legnica 14 11 25
12 KP PSP Złotoryja 18 8 26
13 KP PSP Polkowice 15 12 27
14 KP PSP Oława 13 15 28
15 KP PSP Milicz 2 – – 28
16 KP PSP Wołów 7 22 29
17 KM PSP Jelenia G 6 23 29
18 KP PSP Świdnica 9 21 30
19 KP PSP Kamienna G 22 16 38
20 KP PSP Strzelin 20 18 38
21 KP PSP Lubin 25 14 39
22 KP PSP Oleśnica 24 17 41
23 KP PSP Głogów 21 20 41
24 KP PSP Jawor 23 19 42
25 KP PSP Góra 19 25 44
26 KP PSP Bolesławiec – – 24 50