Zawody sportowo-pożarnicze OSP GRĘBOCICE 2018

PROTOKÓŁ KOŃCOWY  SĘDZIEGO GŁÓWNEGO
ZAWODÓW SPORTOWO – POŻARNICZYCH OSP

W dniu 22 września br w miejscowości Grębocice przeprowadzono Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP, w których wzięło udział 41 drużyn, w tym : 25 drużyn męskich [grupa “A”], 16 drużyn kobiecych [grupa “C”].
Komisję Sędziowską powołał:
Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP we Wrocławiu rozkazem nr 152/2018 z dnia 7 września 2018
Sędzią Głównym zawodów był: mł.bryg. mgr inż.Jerzy Ciężki
Zawody rozegrane zostały w konkurencjach
– ćwiczenie bojowe,
– sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami
Kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia
się następująco:

Grupa “A” (Mężczyźni)
Ćwiczenie bojowe
1. miejsce OSP Zimna Woda z wynikiem…………. 35,90 pkt.
2. miejsce OSP Trzebnice z wynikiem…………. 36,80 pkt.
3. miejsce OSP Piotrkosice z wynikiem…………. 40,80 pkt.
4. miejsce OSP Witoszów Dln z wynikiem…………. 41,00 pkt.
5. miejsce OSP Ciepłowody z wynikiem…………. 41,60 pkt.
6. miejsce OSP Prusice z wynikiem…………. 42,10 pkt.
7. miejsce OSP Trzebieszowice z wynikiem…………. 42,50 pkt.
8. miejsce OSP Pilchowice z wynikiem…………. 43,40 pkt.
9. miejsce OSP Marciszów z wynikiem…………. 44,20 pkt.
10. miejsce OSP Przyłęk z wynikiem…………. 45,00 pkt.
11. miejsce OSP Przerzeczyn Zdr z wynikiem…………. 46,50 pkt.
12. miejsce OSP Luboszyce z wynikiem…………. 48,70 pkt.
13. miejsce OSP Krzywa z wynikiem…………. 49,60 pkt.
14. miejsce OSP Małuszów z wynikiem…………. 49,80 pkt.
15. miejsce OSP Smardzów z wynikiem…………. 50,50 pkt.
16. miejsce OSP Święta Katarzyna z wynikiem…………. 51,20 pkt.
17. miejsce OSP Węgliniec z wynikiem…………. 51,50 pkt.
18. miejsce OSP Bierutów z wynikiem…………. 51,90 pkt.
19. miejsce OSP Kondratowice z wynikiem…………. 53,10 pkt.
20. miejsce OSP PM Poland J.Góra z wynikiem…………. 57,40 pkt.
21. miejsce OSP Zagórze Śl z wynikiem…………. 60,80 pkt.
22. miejsce OSP Nowogrodziec z wynikiem…………. 61,60 pkt.
23. miejsce OSP Henryków Lubański z wynikiem…………. 66,10 pkt.
24. miejsce OSP Domaniów z wynikiem…………. 67,20 pkt.
25. miejsce OSP Krzydlina Mała z wynikiem…………. 87,70 pkt.

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami
1. miejsce OSP Trzebnice z wynikiem…………. 58,50 pkt.
2. miejsce OSP Ciepłowody z wynikiem…………. 58,50 pkt.
3. miejsce OSP Przyłęk z wynikiem…………. 59,10 pkt.
4. miejsce OSP Trzebieszowice z wynikiem…………. 59,80 pkt.
5. miejsce OSP Piotrkosice z wynikiem…………. 60,10 pkt.
6. miejsce OSP Prusice z wynikiem…………. 60,40 pkt.
7. miejsce OSP Smardzów z wynikiem…………. 64,50 pkt.
8. miejsce OSP Nowogrodziec z wynikiem…………. 64,80 pkt.
9. miejsce OSP Kondratowice z wynikiem…………. 65,20 pkt.
10. miejsce OSP Małuszów z wynikiem…………. 66,10 pkt.
11. miejsce OSP Przerzeczyn Zdr z wynikiem…………. 66,70 pkt.
12. miejsce OSP Pilchowice z wynikiem…………. 66,90 pkt.
13. miejsce OSP Święta Katarzyna z wynikiem…………. 67,10 pkt.
14. miejsce OSP Węgliniec z wynikiem…………. 67,20 pkt.
15. miejsce OSP Zagórze Śl z wynikiem…………. 67,50 pkt.
16. miejsce OSP Bierutów z wynikiem…………. 67,80 pkt.
17. miejsce OSP Luboszyce z wynikiem…………. 68,20 pkt.
18. miejsce OSP Krzywa z wynikiem…………. 68,60 pkt.
19. miejsce OSP Zimna Woda z wynikiem…………. 70,00 pkt.
20. miejsce OSP PM Poland J.Góra z wynikiem…………. 70,70 pkt.
21. miejsce OSP Marciszów z wynikiem…………. 72,50 pkt.
22. miejsce OSP Henryków Lubański z wynikiem…………. 73,50 pkt.
23. miejsce OSP Witoszów Dln z wynikiem…………. 73,60 pkt.
24. miejsce OSP Domaniów z wynikiem…………. 76,30 pkt.
25. miejsce OSP Krzydlina Mała z wynikiem…………. 77,40 pkt.

Klasyfikacja generalna zawodów w gr. “A” przedstawia się następująco:
1. miejsce OSP Trzebnice z wynikiem…………. 95,30 pkt.
2. miejsce OSP Ciepłowody z wynikiem…………. 100,10 pkt.
3. miejsce OSP Piotrkosice z wynikiem…………. 100,90 pkt.
4. miejsce OSP Trzebieszowice z wynikiem…………. 102,30 pkt.
5. miejsce OSP Prusice z wynikiem…………. 102,50 pkt.
6. miejsce OSP Przyłek z wynikiem…………. 104,10 pkt.
7. miejsce OSP Zimna Woda z wynikiem…………. 105,90 pkt.
8. miejsce OSP Pilchowice z wynikiem…………. 110,30 pkt.
9. miejsce OSP Przerzeczyn Zdr z wynikiem…………. 113,20 pkt.
10. miejsce OSP Witoszów Dln z wynikiem…………. 114,60 pkt.
11. miejsce OSP Smardzów z wynikiem…………. 115,00 pkt.
12. miejsce OSP Małuszów z wynikiem…………. 115,90 pkt.
13. miejsce OSP Marciszów z wynikiem…………. 116,70 pkt.
14. miejsce OSP Luboszyce z wynikiem…………. 116,90 pkt.
15. miejsce OSP Krzywa z wynikiem…………. 118,20 pkt.
16. miejsce OSP Święta Katarzyna z wynikiem…………. 118,30 pkt.
17. miejsce OSP Kondratowice z wynikiem…………. 118,30 pkt.
18. miejsce OSP Węgliniec z wynikiem…………. 118,70 pkt.
19. miejsce OSP Bierutów z wynikiem…………. 119,70 pkt.
20. miejsce OSP Nowogrodziec z wynikiem…………. 126,40 pkt.
21. miejsce OSP PM Poland J.Góra z wynikiem…………. 128,10 pkt.
22. miejsce OSP Zagórze Śl z wynikiem…………. 128,30 pkt.
23. miejsce OSP Henryków Lubański z wynikiem…………. 139,60 pkt.
24. miejsce OSP Domaniów z wynikiem…………. 143,50 pkt.
25. miejsce OSP Krzydlina Mała z wynikiem…………. 165,10 pkt.

Grupa “C” (Kobiety)
Ćwiczenie bojowe
1. miejsce OSP Lubnów z wynikiem……………. 45,70 pkt.
2. miejsce OSP Kwielice z wynikiem……………. 47,70 pkt.
3. miejsce OSP Twardocice z wynikiem……………. 50,30 pkt.
4. miejsce OSP Rokitki z wynikiem……………. 50,90 pkt.
5. miejsce OSP Burkatów z wynikiem……………. 53,10 pkt.
6. miejsce OSP Trzebnice z wynikiem……………. 55,30 pkt.
7. miejsce OSP Luboszyce z wynikiem……………. 57,90 pkt.
8. miejsce OSP Zimna Woda z wynikiem……………. 59,10 pkt.
9. miejsce OSP Latkowa z wynikiem……………. 61,40 pkt.
10. miejsce OSP Trzebieszowice z wynikiem……………. 63,30 pkt.
11. miejsce OSP Wójcice z wynikiem……………. 66,40 pkt.
12. miejsce OSP Gołebice z wynikiem……………. 70,00 pkt.
13. miejsce OSP Lubiąż z wynikiem……………. 78,60 pkt.
14. miejsce OSP Święta Katarzyna z wynikiem……………. 80,30 pkt.
15. miejsce OSP Gierałtów z wynikiem……………. 89,60 pkt.

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami
1. miejsce OSP Lubnów z wynikiem……………. 67,80 pkt.
2. miejsce OSP Trzebieszowice z wynikiem……………. 68,70 pkt.
3. miejsce OSP Trzebnice z wynikiem……………. 69,30 pkt.
4. miejsce OSP Zimna Woda z wynikiem……………. 70,60 pkt.
5. miejsce OSP Luboszyce z wynikiem……………. 72,20 pkt.
6. miejsce OSP Wójcice z wynikiem……………. 73,80 pkt.
7. miejsce OSP Rokitki z wynikiem……………. 74,00 pkt.
8. miejsce OSP Latkowa z wynikiem……………. 74,40 pkt.
9. miejsce OSP Kwielice z wynikiem……………. 75,20 pkt.
10. miejsce OSP Burkatów z wynikiem……………. 75,30 pkt.
11. miejsce OSP Gołebice z wynikiem……………. 76,20 pkt.
12. miejsce OSP Twardocice z wynikiem……………. 81,60 pkt.
13. miejsce OSP Lubiąż z wynikiem……………. 84,30 pkt.
14. miejsce OSP Gierałtów z wynikiem……………. 86,30 pkt.
15. miejsce OSP Święta Katarzyna z wynikiem……………. 91,50 pkt.

Klasyfikacja generalna zawodów w gr. “C” przedstawia się następująco:
1. miejsce OSP Lubnów z wynikiem……………. 113,50 pkt.
2. miejsce OSP Kwielice z wynikiem……………. 122,90 pkt.
3. miejsce OSP Trzebnice z wynikiem……………. 124,60 pkt.
4. miejsce OSP Rokitki z wynikiem……………. 124,90 pkt.
5. miejsce OSP Burkatów z wynikiem……………. 128,40 pkt.
6. miejsce OSP Zimna Woda z wynikiem……………. 129,70 pkt.
7. miejsce OSP Luboszyce z wynikiem……………. 130,10 pkt.
8. miejsce OSP Twardocice z wynikiem……………. 131,90 pkt.
9. miejsce OSP Trzebieszowice z wynikiem……………. 132,00 pkt.
10. miejsce OSP Latkowa z wynikiem……………. 135,80 pkt.
11. miejsce OSP Wójcice z wynikiem……………. 140,20 pkt.
12. miejsce OSP Gołebice z wynikiem……………. 146,20 pkt.
13. miejsce OSP Lubiąż z wynikiem……………. 162,90 pkt.
14. miejsce OSP Święta Katarzyna z wynikiem……………. 171,80 pkt.
15. miejsce OSP Gierałtów z wynikiem……………. 175,90 pkt.

Podczas zawodów do komisji sędziowskiej wpłynęło 8 protestów z których 1 uwzględniono a 7 zostało rozpatrzone negatywnie. W czasie zawodów odnotowano 1 kontuzję i 1 zasłabnięcie. Zawody zorganizowane były prawidłowo, zgodnie z regulaminem

Sędzia Główny
Zawodów Sportowo – Pożarniczych
mł.bryg. mgr inż.Jerzy Ciężki